Habertorial.com satılıktır. İlgilenenler habertorial@gmail.com adresinden iletişime geçebilirler.
pjswinterjackets.ca parajumpers gobi herren sale parajumperjacken Windows 7 32 bit Home Premium produktnøgle http://www.pjsparajumperdk.com clé windows 7 32 bits produit professionnel 64 bits Microsoft Officeのプラス2010のプロダクトキー64ビット parajumpers 70-576 exam,pass the rsdjchamber exams

Tag Archive for black-velvet-viski-fiyat

En lüks evler Milliyetemlak.com’da

Türkiye’de ilk kez VIP konut sayfasını ziyaretçilerin beğenisine sunan milliyetemlak.com’da en prestijli ve lüks ilanlar bir araya geliyor. Kiralık veya satılık birbirinden lüks yalılar, villalar, köşkler, residencelar, Milliyetemlak.com’da yeni sahiplerini arıyor.

Türkiye’nin lider emlak portalı milliyetemlak.com, gayrimenkul sektörüne yön vermeye devam ediyor. Geniş ilan portföyü ile Türkiye’nin emlak rehberi olan hurriyetemlak.com, yine bir ilke imza attı ve VIP Konut bölümünü hizmete açtı. Rüyaları süsleyen villalar, yalılar, köşkler, residence’lar, yazlıklar, çiftlik evleri milliyetemlak.com sayfasında görülebiliyor. Sitenin VIP Konut bölümünde değeri İstanbul’da 1 milyon TL, diğer illerde ise 500 bin TL’nin üzerindeki konutlara yer veriliyor.

Milliyetemlak.com ziyaretçilerinden gelen istekler doğrultusunda VIP Konut sayfasını hayata geçirdiklerini söyleyen milliyetemlak.com Genel Koordinatörü , “Milliyetemlak.com açıldığı günden bu yana gayrimenkul sektörünün öncülüğünü üstleniyor ve bu şekilde sektöre yön veriyor. Lüks ev ilanları için aldığımız talepler doğrultusunda, sitemizde VIP Konut bölümünü hizmete açtık ve yüksek fiyatlı ilanların sitemizde sergilenmesine olanak verdik. Herkesin rüyalarını süsleyen bu ilanlar artık bir tıkla incelenebiliyor. Evlerin detaylarını, manzaralarını görebileceğiniz bu bölüm bizler için çok önemliydi. Sektörümüze VIP Konut ayrıcalığını kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz” diye bilgi verdi.

İstanbul’dan İzmir’e Bodrum’dan Antalya’ya satılık ve kiralık lüks evlerin yer aldığı Milliyetemlak.com VIP Konut sayfalarındaki ilanlar görsellerinin kalitesiyle dikkat çekiyor. Harita ve civar bilgisiyle daha anlaşılır hale gelen VIP Konut’un ana sayfasında 20 ilanın gösteriminin yapıldığı carousel alanındaki ilanlar, lokasyon bilgisi ve içeriğiyle büyük beğeni topluyor.