Habertorial.com satılıktır. İlgilenenler habertorial@gmail.com adresinden iletişime geçebilirler.
http://www.pjsparajumperdk.com clé windows 7 32 bits produit professionnel 64 bits Microsoft Officeのプラス2010のプロダクトキー64ビット parajumpers 70-576 exam,pass the rsdjchamber exams

Türkiye’nin en kapsamlı link arşivi “Gmoz Geliyoo”

Dünya genelinde hizmet veren arama motorlarının özellikle ihtiyaç duyduğu, arama sonuçlarını iyileştirmek, kaliteli siteleri sıralamak ve öne çıkarmak için yararlandığı bir rehber dizini olan Gmoz, Türkiye’nin arama motoru Geliyoo’nun daha iyi hizmet sunması için yayın hayatına başladı.

GMOZ Anasayfa

Gmoz Geliyoo bir internet siteleri sıralama ve dizin rehberidir. Webmasterların ve seo uzmanlarının ya da websitesine sahip hemen herkesin, sitelerini arama motorlarında ilk sıraya çıkarmak için yapması gereken ilk işlem Gmoz Geliyoo’ya sitelerini kayıt etmeleridir.

Geliyoo Bilişim Türkiye’de arama motoru servisine büyük önem veriyor. Türkiye’nin kendine özgü bir arama servisine sahip olmasının önemli olduğunu her zaman vurgulamaktayız. Geliyoo arama motorunun yaptığı çalışmalardan birisi olan link ekleme servisini hizmete açılmıştır. Webmaster ve adaylarının bu servisi kullanarak Seo Optimizasyonu anlamında sitelerine değer katabilirler.

İnternet dizini Gmoz site rehberinde sitenizi en uygun kategoriye eklemeniz gerekir. Binlerce kategori seçeneği sunan bu sistemde ücretli ve ücretsiz olarak sitenizi öne çıkarabilirsiniz listesine de ekleyebilir ve arama motorlarının sitenizi daha hızlı indexlemesini sağlayabilirsiniz.

Arama motorlarının en büyük destekçileri dizinlerdir. Gmoz website dizini de özellikle Geliyoo arama motoru için veri sağlayacak ve sitenizin çok daha hızlı index almasına yardımcı olacaktır. Geliyoo Bilişim, Gmoz ve arama motoru servisi için Geliyoo Spider botlarını geçtiğimiz aylarda indexlemeye açmıştı. Spiderlar ilk olarak dizin rehberlerindeki siteleri index altına alır ve arama motoru sonuçlarında çıkmasını sağlar. Geliyoo Spider index botları öncelikli olarak taranmış ve hizmete uygun Gmoz Geliyoo’ da bulunan siteleri sıralamalarda sunar.

Gmoz içerisinde ülkeler bazında eklenen siteleri sıralama ve uygun kategorilerinde listeleme özelliğine sahiptir. Farklı dil seçenekleri ile hizmet verecek ve dünya genelinde dizin hizmeti sunacak olan gmoz.geliyoo.com bir dizin hizmetidir. Gmoz Geliyoo’da en çok hit alan siteleri görebilirsiniz. Gmoz websiteleri sıralaması yanında websiteleri tanıtımlarını içeren daha çok SEO ağırlıklı makaleler yayınlamanıza ve bu makaleler sayesinde sitenizin arama motoru optimizasyonu dediğimiz SEO çalışmalarına yardımcı olan backlink almanızı sağlar. Ayrıca seo makalelerinizi öne çıkanlar listesine de ücretli olarak eklemeyebilirsiniz. Geliyoo Spiderlar tarafından okunacak olan bu makaleler diğer arama motorlarına da yardımcı olurken sitenizin belirlediğiniz linkli anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağlayacaktır.

Gmoz Geliyoo ayrıca kayıtlı siteler arasında PR (page rank) değeri sıralamasıda yapmaktadır. PR puanı sitenizin benzersiz içeriğe sahip olmasına ve barındırdığı bilgiler ile arama sonuçları yardımıyla sitenize ulaşılmasını sağlayan anahtar kelimelerin örtüşmesini baz olarak Google’ın belirlemiş olduğu bir değedir. PR değeri yüksek olan siteler daha ön sıralarda çıkar ve daha hızlı index alır yani arama motorları tarafından anında fark edilmenize yardımcı olur. Gmoz Geliyoo’ya websitenizi kayıt etmeniz sitenizin sayfa değerini yükseltmenizi ve PR puanınızı arttırmanızı sağlar.

Gmoz anasayfasında bulunan sağ üst köşedeki ikonlar yardımı ile en son eklenen siteler, en son eklenen makaleler ve en çok hit alan siteler listelerine ulaşmanız mümkün. Aynı zamanda PR değeri tablosunda da istatistiksel analizleriniz için yararlanabilirsiniz.

Sitenizi Gmoz Geliyoo dizinine nasıl eklersiniz?
Gmoz site rehberinin anasayfasında bulunan sağ üst köşedeki sarı link ikonunda bulunan Link Ekle butonu yardımı ile sitenizi dizine ekleme işlemibe başlayabilirsiniz. Aynı menüde Makale Ekle butonu yardımı ilede sitenizin tanıtımlarını ve içerikleri hakkında bilgi veren makaleleride backlink almak için ekleyebiliyorsunuz.

Vakit kaybetmeden kaydınızı yapın, Geliyoo ve diğer arama motorları sonuçlarında ilk sıralara çıkın!